Úpravy webových stránek

11.04.2014 19:00

V minulých dnech proběhly drobné úpravy vzhledu i obsahu webových stránek našeho sboru. Přibyla nová stránka "Pro občany" kde jsou uvedeny praktické informace o tísňovém volání, formulář k ohlašování pálení klestí na krajské operační středisko a také výukové filmy z cyklu "Štěstí přeje připraveným". Zásahové jednotce byl zveřejněn bojový řád v dokumentech pro samostudium i pro školení velitelem. Již od začátku roku 2014 si návštěvníci, kteří pravidelně sledují fotogalerii z našich akcí,  mohli všimnout změny serveru, na kterém fotografie publikujeme. Služba Zonerama byla zvolena díky modernímu vzhledu a lepším funkcím, které nabízí. 

Jakékoli připomínky nebo dotazy k novým změnám rád zodpovím v naší diskuzi nebo emailu.

Správce webu: sdh-slavkovice.cz 

Král Pavel