Pálení čarodějnic

30.04.2015 19:00

Čarodějnice ve Slavkovicích

Osadní výbor Slavkovice  ve spolupráci s místními spolky pořádal dne 30. dubna 2015 pálení čarodějnic. Pořádající netrpělivě očekávali, jaká bude sešlost, jednalo se totiž o obnovení akce po mnoha letech. Všichni byly účastí dospělých, ale hlavně dětí velmi příjemně překvapeni. Na místě byla připravená vatra s čarodějnicí. Celou příjemnou atmosféru provázelo celou dobu občerstvení s čarodějnickou obsluhou. Na místě si všichni mohli opéct buřty a k zahřátí byly teplé nápoje. Postupně přicházel soumrak a všichni napjatě očekávali, až se vatra zapálí. Nejkrásnější bylo vidět nadšení dětí, které byly celkovou atmosférou naprosto okouzleny. Celý večer pak všichni seděli spolu u ohně, bavili se a užívali si příjemný čarodějnický večer. Na bezpečnost akce, která se velmi povedla, dohlédla požární hlídka místních hasičů. Doufáme, že příští rok se zase sejdeme třeba ještě ve větším počtu. Košťatům zdar!

Irena Brabcová